Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Real name
te: అసలు పేరు

en: Language
te: భాష

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Mail
te: మెయిల్

en: Email
te: ఈమెయిలు
