Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت
