Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Update
bs: Ažuriranje
