Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Real name
ca: Nom real

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Language
ca: Llengua

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Update
ca: Actualitza

en: Mail
ca: Correu

en: Email
ca: Correu electrònic

en: No subscriptions available.
ca: No hi ha subscripcions disponibles.

en: No addresses were added.
ca: No s'han afegit adreces.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
ca: Les següents adreces no eren vàlides %invalid.

en: No addresses were found.
ca: No s'han trobat adreces.

en: Export results
ca: Exporta els resultats
