Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Real name
fa: نام حقیقی

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Export
fa: استخراج

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: No subscriptions available.
fa: هیچ اشتراکی وجود ندارد.

en: The following addresses were added or updated: %added.
fa: آدرس‌های زیر افروده یا به‌روز شدند: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
fa: آدرس‌ها در خبرنامه‌های زیر مشترک شدند: %newsletters.

en: No addresses were added.
fa: هیچ آدرسی افزوده نشد.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
fa: آدرس‌های زیر معتبر نیستند: %invalid.

en: No addresses were found.
fa: هیچ آدرسی پیدا نشد.

en: Subscriber
fa: مشترک
