Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Real name
gu: સાચુ નામ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
