Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Real name
he: שם אמיתי

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Update
he: עדכון

en: Mail
he: מייל

en: Email
he: דוא"ל

en: No subscriptions available.
he: אין מנויים זמינים.

en: The following addresses were added or updated: %added.
he: הכתובות הבאות נוספו או עודכנו: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
he: הכתובות צורפו לעלונים הבאים: %newsletters.

en: No addresses were added.
he: לא נוספו כתובות.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
he: הכתובות הבאות לא היו תקינות: %invalid

en: No addresses were found.
he: לא נמצאו כתובות

en: Subscriber
he: מנוי

en: Export results
he: ייצוא התוצאות
