Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Real name
hu: Valódi név

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Mail
hu: Levél

en: Email
hu: E-mail

en: No subscriptions available.
hu: Nincs elérhető feliratkozás.

en: The following addresses were added or updated: %added.
hu: Az alábbi címek hozzáadásra kerültek: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
hu: A címek fel lettek írva a következő hírlevelekre: %newsletters .

en: No addresses were added.
hu: Nem lettek címek hozzáadva.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
hu: Az alábbi címek érvénytelenek: %invalid.

en: No addresses were found.
hu: Nincs a keresésnek megfelelő cím.

en: Subscriber
hu: Feliratkozó

en: Export results
hu: Export eredményei
