Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Mail
hy: Փոստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ
