Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Real name
id: Nama asli

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Name
id: Nama

en: Export
id: Ekspor

en: Update
id: Perbarui

en: Mail
id: Email
