Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Export
is: Flytja út

en: Update
is: Uppfæra

en: Mail
is: Póstur

en: Email
is: Netfang
