Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Real name
ja: リアルネーム

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Language
ja: 言語

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Export
ja: エクスポート

en: Update
ja: 更新

en: Mail
ja: メール

en: Email
ja: メール

en: No subscriptions available.
ja: 利用可能な配信登録がありません。

en: The following addresses were added or updated: %added.
ja: 以下のアドレスは追加または更新されました: %added

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
ja: アドレスは以下のニュースレターに配信登録されました: %newsletters

en: No addresses were added.
ja: 追加されたアドレスがありません。

en: The following addresses were invalid: %invalid.
ja: 以下のアドレスは不正です: %invalid

en: No addresses were found.
ja: アドレスが見つかりません。

en: Subscriber
ja: 配信者

en: Export results
ja: エクスポート結果

en: No subscribers available.
ja: 配信登録している人はいません。
