Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Update
jv: Dianyari

en: Mail
jv: Surat
