Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Mail
lv: Pasts

en: Email
lv: E-pasts

en: No subscriptions available.
lv: Nav pieejama neviena parakstīšanās.

en: The following addresses were added or updated: %added.
lv: Sekojošas adreses tika pievienotas vai atjauninātas: @added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
lv: Adreses tika pierakstītas sekojošiem jaunumu izlaidumiem: %newsletters.

en: No addresses were added.
lv: Neviena adrese netika pievienota.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
lv: Sekojošas adreses bija nederīgas: %invalid.

en: No addresses were found.
lv: Netika atrasta neviena adrese.

en: Subscriber
lv: Abonents

en: Export results
lv: Eksportēt rezultātus
