Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Language
mg: Teny

en: Update
mg: Ovana
