Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Real name
mn: Жинхэнэ нэр

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Mail
mn: Шуудан

en: Email
mn: Имэйл
