Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Real name
ne: साचो नाम

en: Language
ne: भाषा

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Mail
ne: पत्र

en: Email
ne: ईमेल
