Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Real name
ro: Nume real

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Mail
ro: E-mail

en: Email
ro: email
