Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Update
sr: Ажурирање

en: Mail
sr: Пошта

en: Email
sr: Е-мејл адреса
