Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Real name
th: ชื่อจริง

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: edit
th: แก้ไข

en: Export
th: ส่งออก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Email
th: อีเมล
