Simplenews Scheduler (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Mail
hu: Levél

en: Node
hu: Tartalom

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Scheduled Newsletter
hu: Időzített hírlevél

en: Schedule details
hu: Időzítés részletei

en: Start sending on
hu: Küldés kezdete

en: View the original newsletter here
hu: Az eredeti hírlevél itt megtekinthető

en: Date sent
hu: Küldés dátuma

en: Scheduled Newsletter History
hu: Időzített hírlevelek naplója

en: No scheduled newsletters have been sent.
hu: Nem volt időzített hírlevél kiküldve.

en: edition
hu: kiadás

en: Simplenews Scheduler
hu: Simplenews időzítő
