Simplenews Scheduler (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: view
fr: voir

en: Mail
fr: Courriel

en: Never
fr: Jamais

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Hour
fr: Heure

en: Interval to send at
fr: Période d'envoi

en: Start sending on
fr: Commencer les envois à cette date et heure

en: Stop sending
fr: Arrêter les envois

en: On a given date
fr: À une date donnée

en: After a maximum number of editions
fr: Après un nombre maximum de modifications
