Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Settings
af: Verstellings

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: Source
af: Bron

en: Newsletter
af: Nuusbrief
