Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Source
am: ምንጭ

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Newsletter
am: መጽሄት
