Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Open
ar: مفتوح

en: URL
ar: العنوان URL

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: N/A
ar: غير موجود

en: Source
ar: المصدر

en: Precision
ar: الدقة

en: Newsletter
ar: النشرة

en: Newsletters
ar: النشرات
