Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Open
ast: Abrir

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: N/A
ast: N/D
