Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Open
be: Адкрыць

en: URL
be: Спасылка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Statistics
be: Статыстыка

en: N/A
be: Не даступна

en: Source
be: Крыніца

en: Precision
be: Дакладнасць
