Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Node ID
bg: Номер

en: Open
bg: Отвори

en: Timestamp
bg: Време

en: Statistics
bg: Статистики

en: Source
bg: Източник
