Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Statistics
bs: Statistika

en: Source
bs: Izvor

en: Precision
bs: Preciznost
