Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Node ID
ca: ID del node

en: Open
ca: Obert

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: N/A
ca: No aplica

en: Source
ca: Font

en: Precision
ca: Precisió

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Newsletters
ca: Butlletins

en: Archived
ca: Arxivat

en: Simplenews subscriber
ca: Subscriptor de Simplenews
