Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Open
cs: Otevřené

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Statistics
cs: Statistiky

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Source
cs: Zdroj

en: Precision
cs: Přesnost

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Newsletters
cs: Věstníky

en: Archived
cs: Archivováno
