Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Open
cy: Ar agor

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Precision
cy: Trachywiredd

en: Track mailto links
cy: Llwybro linciau post at

en: Google Analytics
cy: Dadansoddiad Gwgl
