Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Open
da: Åben

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Statistics
da: Statistik

en: Source
da: Kilde

en: Precision
da: Præcision

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: Newsletters
da: Nyhedsbreve

en: Campaign source
da: Kampagnekilde

en: Campaign medium
da: Kampagnemedie

en: Campaign name
da: Kampagnenavn

en: Open rate
da: Åbningsrate

en: Track mailto links
da: Spor mailto-llinks

en: Archived
da: Arkiveret

en: Simplenews subscriber
da: Simplenews abonnent
