Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Open
eu: Ireki

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Source
eu: Iturburua

en: Subscriber
eu: Harpidetua

en: Click
eu: Klik
