Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Open
gl: Aberta

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: N/A
gl: N/D

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Source
gl: Orixe

en: Precision
gl: Precisión

en: Newsletter
gl: Boletín

en: Newsletters
gl: Boletíns

en: Archived
gl: Arquivado

en: Simplenews subscriber
gl: Subscriptor de Simplenews
