Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Open
hi: खुला

en: URL
hi: यूआरएल

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: N/A
hi: एन / ए

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Source
hi: स्रोत

en: Precision
hi: सूक्ष्मता

en: Track mailto links
hi: mailto लिंक ट्रैक करें

en: Archived
hi: संग्रहीत
