Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Open
hr: Otvoreno

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: N/A
hr: N/D

en: Source
hr: Izvor

en: Precision
hr: Preciznost
