Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Open
hu: Nyitott

en: URL
hu: Webcím

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: N/A
hu: Nincs adat

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Source
hu: Forrás

en: Precision
hu: Pontosság

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Newsletters
hu: Hírlevelek

en: Subscriber
hu: Feliratkozó

en: Click
hu: Kattintás

en: Campaign source
hu: Kampány forrása

en: Campaign medium
hu: Kampány médiuma

en: Campaign name
hu: Kampánynév

en: Open rate
hu: Megnyitási arány

en: Simplenews Statistics
hu: Simplenews statisztika

en: Track mailto links
hu: A mailto hivatkozások követése

en: Archived
hu: Archivált

en: Subscriber count
hu: Feliratkozottak száma

en: Simplenews subscriber
hu: <em>Simplenews</em> feliratkozók

en: Unique opens
hu: Egyedi megnyitások
