Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Open
is: Opna

en: URL
is: vefslóð

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Statistics
is: Tölfræði

en: N/A
is: Á ekki við

en: Newsletter
is: Fréttabréf

en: Newsletters
is: Fréttabréf
