Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Open
it: Aperto

en: Statistics
it: Statistiche

en: N/A
it: N/D

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Source
it: Sorgente

en: Precision
it: Precisione

en: Newsletters
it: Newsletter

en: Archived
it: Archiviato
