Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Node ID
ja: ノードID

en: Open
ja: オープン

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Statistics
ja: 統計

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Source
ja: ソース

en: Precision
ja: 精度

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: Newsletters
ja: ニュースレター

en: Subscriber
ja: 配信者

en: Open rate
ja: 開封率

en: Simplenews Statistics
ja: シンプルニュース統計

en: Track mailto links
ja: mailtoリンクのトラック

en: Google Analytics
ja: Google アナリティクス

en: Archived
ja: アーカイブ
