Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Node ID
jv: ID Node

en: Open
jv: Dibuka

en: Statistics
jv: Statistik

en: Precision
jv: Ketepatan
