Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Open
km: បើក

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់
