Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ
