Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Open
ku: کراوە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Statistics
ku: ئامار

en: N/A
ku: نییە

en: Source
ku: سەرچاوە
