Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്
