Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Statistics
nl: Statistieken

en: N/A
nl: n.v.t.

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Source
nl: Bron

en: Precision
nl: Precisie

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: Click
nl: Klik

en: Track mailto links
nl: E-maillinks bijhouden

en: Show count
nl: Aantal tonen

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Simplenews subscriber
nl: Simplenews-abonnee
