Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Open
oc: Dobèrt

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Source
oc: Font

en: Archived
oc: Archivat
