Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Open
pl: Otwarte

en: Statistics
pl: Statystyki

en: N/A
pl: niedostępne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Source
pl: Źródło

en: Precision
pl: Dokładność

en: Newsletters
pl: Newslettery

en: Subscriber
pl: Subskrybent

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Track mailto links
pl: Śledzenie odnośników <em>mailto</em>

en: Click count
pl: Liczba kliknięć

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Subscriber count
pl: Liczba subskrybentów

en: Simplenews subscriber
pl: Subskrybent Simplenews

en: Unique clicks
pl: Kliknięcia unikalne
