Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Open
sl: Odprto

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: N/A
sl: N/D

en: Precision
sl: Natančnost

en: Newsletters
sl: E-novice
